Partneři


Vybudování specializovaného
ubytovacího zařízení pro komfortní
rodinnou rekreaci je spolufinancováno
Evropskou unií.
Kempy v ČR a SR
EET


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Úvodní strana

Vážení hosté,

vítejte na internetových stránkách rekreačního střediska CAMP RELAX MORAVEC.


CAMP RELAX MORAVEC nabízí strávení pohodové dovolené v komfortním čtyřhvězdičkovém ubytovacím zařízení pro rodinnou rekreaci na Vysočině v okrajové části poklidné obce Moravec nacházející se 16km od dálničního sjezdu na 146 km dálnice D1. Nabízíme pohodové a komfortní ubytování jak pro rodiny s dětmi, tak pro milovníky výletů, cykloturistiky a lyžování.

Ubytování nabízíme v sedmi nově vystavěných šestilůžkových chatách. Součástí areálu je i chata správce skýtající zázemí campu.

CAMP RELAX MORAVEC byl nově vystavěn a zkolaudován v roce 2010, a tudíž garantuje splnění všech požadavků právních předpisů vztahujících se k poskytování této služby v oblasti ubytování osob, zejména garantuje dobrý technický stav chat a soulad s hygienickými a protipožárními předpisy. Všechny chaty jsou nově zařízeny a vybaveny.


CAMP RELAX MORAVEC byl společností Kempy a chatové osady České republiky, živnostenské společenstvo zařazen do kategorie 4HVĚZD.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Mapka areálu
Fotogalerie
KDE NÁS NAJDETE
Camp Relax Moravec
Moravec č.p. 205
PSČ 592 54

tel: 777 232 044
e-mail: info@camprelax.cz
GPS souřadnice:
N49°26'44.165"
E16°8'34.714"


 Další kontakty